Koncert „10 ważnych słów” za nami. Przez nieco ponad godzinę postaraliśmy się sztuką śpiewaną, wizualną i taneczną zobrazować 10 słów, które Łęczycanie wskazali jako najważniejsze w ich życiu. Zespół na żywo wykonał ,,klasyki” polskiej estrady ostatnich kilkudziesięciu lat, publiczność usłyszała m.in. ,,Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena, ,,Mamonę” Republiki czy ,,Nadzieję” zespołu Hey.

Dziękujemy Dom Kultury w Łęczycy za fantastyczną współpracę, Urzędowi Miasta Łęczyca za wsparcie, Burmistrzowi Miasta Łęczyca za objęcie wydarzenia honorowym patronatem, artystom: Ewa Andrzejczak, Małgorzata Majewska, Jakubowi Kaweckiemu, Katarzynie Klusce, Dominice Nowakowskiej, Patrycji Olczak, Kubie Pawlakowi, Michałowi Góreckiemu, Grzegorzowi Józwiakowi, Dominikowi Błaszczykowi, Przemekowi Tomassy, Julii Pachlińskiej, Weronice Karasińskiej, Zuzi Kowalczyk za zaangażowanie, kawał serducha, czas i energię, obsłudze technicznej za profesjonalizm, a nade wszystko Wam, droga Publiczności, bez której żadne granie nie ma sensu, za tak liczne przybycie.

Z serca przepraszamy wszystkich Gości, którzy przeżywali koncert na stojąco… Nie spodziewaliśmy się aż takiej frekwencji! Obiecujemy, że wyciągniemy wnioski – taka sytuacja więcej się nie powtórzy. Mamy nadzieję, że poziom koncertu spełnił Państwa oczekiwania i dostarczył wielu artystycznych wrażeń. Do zobaczenia na kolejnej imprezie IMPETu!